O MNIE

Jestem absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie na Wydziale Prawa i Administracji ukończyłam studia prawnicze. Ponadto, na tym samym uniwersytecie, na Wydziale Nauk Społecznych ukończyłam studia historyczne. Od 2018 r. jestem aplikantką radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu.


Świadczę usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.


W sferze prawa gospodarczego skutecznie rozwiązuję problemy prawne zlecone mi przez Klientów poprzez udział w negocjacjach, mediacjach i postępowaniach sądowych. Moją ambicją jest kompleksowe doradztwo, którego celem jest uniknięcie przez podmioty, z którymi współpracuję, problemów prawnych w przyszłości. Realizuję to poprzez ścisłą współpracę, w trakcie której poznaję nie tylko Klienta, ale również otoczenie gospodarcze, w którym funkcjonuje. Pomagam w wyborze optymalnej formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej, zabezpieczam interesy podmiotów będących pod moją opieką poprzez neutralizowanie zagrożeń, czy właściwe zabezpieczenie kontraktów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów na co dzień wykorzystuję środki porozumiewania się na odległość, co umożliwia mi sprawniejsze rozwiązywanie problemów Klientów. Dzięki temu mogę świadczyć usługi na terenie całego kraju.


Współpracując z osobami nieprowadzącymi działalności gospodarczej dbam o to, by problem prawny nie stał się głównym problemem życiowym człowieka. Zwracam szczególną uwagę na to, aby w pierwszej kolejności doprowadzić do rozwiązania konfliktów w drodze ugody i kompromisu, zwracając uwagę na koszty emocjonalne spornych postępowań sądowych. W wypadku, gdy uniknięcie konfrontacji jest niemożliwe, kompetentnie reprezentuję interes Klientów.


Powierzając mi swoje sprawy mają Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi świadczonej przez doświadczonego i zaangażowanego prawnika. Nie boję się nowych wyzwań i innowacyjnego podejścia do powierzanych mi spraw. Szczególnie istotna jest dla mnie dbałość o tajemnicę zawodową.


 Współpracuję również z Fundacją Centrum Pomocy Pokrzywdzonym z siedzibą w Raciborzu ---> https://www.fundacjapokrzywdzeni.pl/o-nas/

Designed by Photo and Design

Copyright © 2020 Lepiarczyk-prawnik.pl

Polityka prywatności

Twój e-mail:*
Treść wiadomości:
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez Administratora w celu i w zakresie niezbędnym do kontaktu informacyjnego tj. przygotowania i udzielenia odpowiedzi na moją wiadomość, za pośrednictwem wiadomości e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych jest Zuzanna Lepiarczyk, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Zuzanna Lepiarczyk Doradztwo Prawne i Biznesowe, ul. 3 Maja 30a, 44-200 Rybnik, 
NIP: 6391975653. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZUZANNA LEPIARCZYK

Doradztwo Prawne i Biznesowe

 

ul. 3 Maja 30a, 44-200 Rybnik

(budynek Business Center K1)

Tel. +48 665 418 381

E-mail: biuro@lepiarczyk-prawnik.pl

NIP: 639 197 56 53

KONTAKT

FORMULARZ KONTAKTOWY