O MNIE

Jestem absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie na Wydziale Prawa i Administracji ukończyłam studia prawnicze. Ponadto, na tym samym uniwersytecie, na Wydziale Nauk Społecznych ukończyłam studia historyczne. Od 2018 r. jestem aplikantką radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu.

 

Świadczę usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.

 

W sferze prawa gospodarczego skutecznie rozwiązuję problemy prawne zlecone mi przez Klientów poprzez udział w negocjacjach, mediacjach i postępowaniach sądowych. Moją ambicją jest kompleksowe doradztwo, którego celem jest uniknięcie przez podmioty, z którymi współpracuję, problemów prawnych w przyszłości. Realizuję to poprzez ścisłą współpracę, w trakcie której poznaję nie tylko Klienta, ale również otoczenie gospodarcze, w którym funkcjonuje. Pomagam w wyborze optymalnej formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej, zabezpieczam interesy podmiotów będących pod moją opieką poprzez neutralizowanie zagrożeń, czy właściwe zabezpieczenie kontraktów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów na co dzień wykorzystuję środki porozumiewania się na odległość, co umożliwia mi sprawniejsze rozwiązywanie problemów Klientów. Dzięki temu mogę świadczyć usługi na terenie całego kraju.

 

Współpracując z osobami nieprowadzącymi działalności gospodarczej dbam o to, by problem prawny nie stał się głównym problemem życiowym człowieka. Zwracam szczególną uwagę na to, aby w pierwszej kolejności doprowadzić do rozwiązania konfliktów w drodze ugody i kompromisu, zwracając uwagę na koszty emocjonalne spornych postępowań sądowych. W wypadku, gdy uniknięcie konfrontacji jest niemożliwe, kompetentnie reprezentuję interes Klientów.

 

Powierzając mi swoje sprawy mają Państwo gwarancję profesjonalnej obsługi świadczonej przez doświadczonego i zaangażowanego prawnika. Nie boję się nowych wyzwań i innowacyjnego podejścia do powierzanych mi spraw. Szczególnie istotna jest dla mnie dbałość o tajemnicę zawodową.

 

 

 

 

 

Designed by Photo and Design

Copyright © 2019 Lepiarczyk-prawnik.pl

Polityka prywatności

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZUZANNA LEPIARCZYK

Doradztwo Prawne i Biznesowe

 

ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7 lok. 207

44-200 Rybnik

 

Tel. +48 665 418 381

E-mail: biuro@lepiarczyk-prawnik.pl

KONTAKT

FORMULARZ KONTAKTOWY

​​​​​​​ ​​​​​​​

Doradztwo Prawne i Biznesowe

​​​​​​​ ​​​​​​​

Zaufanie, kreatywność, zaangażowanie, sukces

 

 

"Jeżeli istnieje sposób, aby zrobić coś lepiej

- znajdę go."

Thomas Alva Edison

"Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niezrównaną kombinację do osiągnięcia sukcesu"

Napoleon Hill